PLENGE

Życie i praca w Holandii

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac z j. francuskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: HRB/037/KMI/jobs.pl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Zadania:

• Zarządzanie administracją kadrową pracowników,
• Przygotowanie dokumentacji kadrowej, umów, zaświadczeń dla pracowników,
• Ewidencjonowanie wniosków urlopowych i zwolnień lekarskich,
• Zarządzanie benefitami,
• Udzielanie odpowiedzi na pytania pracowników, pomoc w bieżących problemach,
• Współpraca z innymi działami zarówno w firmie, jak również po stronie Klienta,
• Praca zgodna z obowiązującymi standardami, polityką i procedurami w odniesieniu do ochrony danych osobowych.

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego (min. B2),
• Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Wysoka dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań i terminowość,
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
• Umiejętność pracy wielozadaniowej,
• Zainteresowanie obszarem kadr mile widziane.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Umowę o pracę na czas nieokreślony,
• Pracę w międzynarodowej organizacji w centrum miasta,
• Szkolenia wewnętrzne oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,
• Pakiet socjalny (kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe),
• W pełni wyposażoną kuchnię (kawa, herbata, kanapki oraz owoce).