PLENGE

Property News.pl

MONTER OPON

ImpactJob

ImpactJOB to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER OPON

Numer referencyjny: C/012/jobs.pl

Miejsce pracy: Berlin, Stuttgart, Kolonia, Monachium

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż i wymiana opon
  • Naciąganie opon na felgi
  • Kontrola stanu opon
  • Wyważanie opon

WYMAGANIA:

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanika samochodowego
  • Mile widziane doświadczenie w montażu opon
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Wynagrodzenie (9,23 euro brutto/ godzina + 25 euro netto diety za każdy przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Szkolenie wstępne
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Access MBA Tour - Warszawa, 7 maj 2018

KARIERA IT w Rzeszowie

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej