PLENGE

Monter opon

Derksen Polska Sp. Z.o.o.

Agencja Derksen Polska Derksen Polska to certyfikowana agencja zatrudnienia obecna na rynku polskim od 2007 roku. Należymy do części międzynarodowego holdingu zatrudniającego ponad 1500 pracowników, obsługującego ponad 300 klientów w różnych krajach.

Monter opon

Numer referencyjny: 4042/jobs.pl

Miejsce pracy: Amsterdam (Holandia), Bunschoten (Holandia), Haga (Holandia), Didam (Holandia), Arnhem (Holandia)

Opis stanowiska:

- montaż/ demontaż opon
- wymiana felg
-  wyważanie kół samochodowych
- udzielenie porad z zakresu wiedzy ogólnej na temat mechaniki samochodowej

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym (szkolenia w języku angielskim)
-  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (możliwość przeszkolenia)
- zdolności manualne
- elastyczność i motywacja do pracy, zaangażowanie

Oferujemy:

- czasową pracę w warsztacie samochodowym (od połowy marca do końca maja 2018r.)
- zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatnie)
- możliwość nawiązania stałej współpracy
- wewnętrzne, certyfikowane szkolenie montera opon
- możliwość pomocy w znalezieniu pracy poza sezonem

telefoniczny: +48 575 100 025

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

KARIERA IT W KRAKOWIE

Efektywny Dział HR w firmie- jak to zrobić?

ABSOLWENT NA RYNKU PRACY JAK ROZPOCZĄĆ KARIERĘ, ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES?

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej