PLENGE

Monter wentylacji

Termoheat Sp. z o.o. Sp.k.

Zajmujemy się instalacjami sanitarnymi i grzewczymi jako podwykonawca na całym terenie Belgii. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia

Nr ref: MW/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat,Praca czasowa,Kontrakt

Wymagane doświadczenie: powyżej 4 lat

Opis stanowiska:

montaż, instalacja wentylacji w obiektach biurowych, przemysłowych, mieszkalnych

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w zawodzie
  • doświadczenie w pracy za granicą
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana, lecz nie konieczna
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i własny środek transportu na dojazd na budowy, jako warunek konieczny (zwrot kosztów za przejazdy)

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością pracy w nadgodzinach
  • pracę w delegacji na terenie Belgii z umową o prace
  • zakwaterowanie na miejscu zorganizowane przez firmę
  • zlecenie długoterminowe
  • ciągłość pracy
  • możliwość wyjazdu w ekipie dwuosobowej z własnym środkiem transportu
  • zapewniamy organizacje pracy przez dwujęzycznego koordynatora.
  • Firma opłaca Belgijską premię PDOK za każdego pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.