Holandia, przemysł, pracownicy przemysłowi, inżynieria, produkcja, pracownicy produkcyjni, praca na produkcji, praca fizyczna, pracownicy fizyczni

Narzędziowiec, ślusarz narzędziowy

Nowi Consulting Agnieszka Nowicka

Nie czekaj!

Wybierz lokalizację:

Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, programiści, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować. To nie jest praca tymczasowa.

Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na każdą ofertę.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Osterode am Harz (dolna saksonia), Stuttgart (badenia wirtembergia), Villingen-Schwenningen (badenia wirtembergia), Fulda (hesja)

Nr ref: jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane doświadczenie: 2-4 lat

Oferowane wynagrodzenie: 10 000 PLN - 12 400 PLN

Obowiązki:

  • przygotowanie do pracy form wtryskowych lub wykrojników,
  • konserwacja, naprawy i przebudowa form wtryskowych, wykrojników,
  • diagnozowanie przyczyn usterek i ich naprawa,
  • przygotowanie i aktualizowanie planów konserwacji,
  • obsługa manualnych maszyn ślusarskich,
  • praca z bardzo małymi tolerancjami.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość budowy i działania form wtryskowych, wykrojników,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • wysoka motywacja do pracy w systemie zmianowym,
  • gotowość do relokacji za granicę,
  • precyzja i dokładność.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej z tradycjami,
  • niemiecka umowa o prace z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawca, nie przez agencje pracy,
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w nadgodzinach
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • dodatki świąteczne oraz urlopowe
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • bezpłatne tłumaczenie życiorysów,
  • wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego przez caly czas trwania umowy, nie tylko na początku pracy,
  • firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjną,

Wymagane dokumenty:

  • Życiorys ze zdjęciem.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysu drogą mailową klikając w przycisk 'APLIKUJ TERAZ'
W celu uzyskania bliższych informacji, proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel 577 255 615.

Dodatkowe informacje:

  • Praca w niemieckiej firmie liczy się do lat pracy i jest podstawa do ubiegania się o niemiecka emeryturę!