PLENGE

Najnowsze oferty pracy

Operator automatu tnącego pręty zbrojeniowe - Irlandia

Human Resources Poland Sp z o.o.

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Podczas długoletniej działalności udało nam się zdobyć uznanie wielu klientów, dzięki dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań personalnych, na wszystkich szczeblach organizacji. Długoletnia współpraca z klientami z różnorodnych branż pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów. Klienci, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez HR.PL optymalizują proces doboru kadry pracowniczej, tym samym zapewniając sobie długofalowy sukces.

Region wykonywanej pracy: Ok. Dublina (Irlandia)
Nr referencyjny: SHEARLINE/17/jobs.pl

Zadania:

- Praca na zbrojarni,
- Cięcie, gięcie, prostowanie i czyszczenie drutu, prętów, siatek oraz mat zbrojeniowych,
- Obsługa maszyn i linii tnących - nożyc, gilotyn,
- Obsługa maszyn - prościarek, giętarek, zginarek automatycznych, półautomatycznych, hydraulicznych  i manualnych,
- Ustawianie maszyny podczas pracy ze stalą zbrojeniową,
- Łączenie elementów zbrojeń wykonanych ze stali, prętów i siatek,
- Zbrojenie prefabrykatów budowlanych,
- Przemysłowa produkcja półfabrykatów zbrojeń w oparciu o projekt,
- Kontrola detali w czasie produkcji.

Wymagania:

- Doświadczenie w obsłudze maszyn tnących (gilotyn, nożyc), giętarek, prościarek,
- Doświadczenie w pracy operatora maszyn zbrojarskich / barbendera / zbrojarza,
- Doświadczenie w obsłudze maszyn manualnych, półautomatycznych i automatycznych,
- Znajomość rysunku technicznego,
- Język angielski na poziomie komunikatywnym - wymagany
- Mile widziane doświadczenie na maszynach: MEP, Schnell, Stema/Pedax, LaRoche, Polybend, EVG, KRB,
- Znajomość maszyn giętarskich CNC będzie dodatkowym atutem,
- Doświadczenie na stanowisku zbrojarz na prefabrykacji lub na budowie będzie dodatkowym atutem,
- Dyspozycyjność, możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,

Oferujemy:

- Praca za granicą (Irlandia),
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Zatrudnienie na warunkach irlandzkich na czas nieokreślony,
- Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- Pomoc w załatwieniu formalności w urzędzie i banku za granicą.

Aplikacje prosimy wysyłać przez formularz lub na adres: zbrojarz@jobs.pl