PLENGE

Operator CNC na terenie Niemiec

Exact Systems GmbH

Nie czekaj!

Firma Exact Systems jest czołowym dostawcą usług jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Obecnie usługi firmy dostępne są w 12 krajach: Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, na Węgrzech oraz w Chinach.

Już dziś zaprasza my do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: CNC_Niemcy/jobs.pl

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • Obsługa tokarek CNC
  • Obsługa wiertarek CNC
  • Praca z różnego rodzaju metalem (stal, aluminium, mosiadz itd.)
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie na w/w stanowisku min. 1-2 lata jako Operator CNC na maszynach 3 i 5 - osiowych z oprogramowaniem Fanuc, Simens
  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'

(w temacie wiadomości prosimy  o podanie numeru referencyjnego: CNC_Niemcy)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Efektywny Dział HR w firmie- jak to zrobić?

Nowoczesne rozwiązania dla departamentów HR podczas konferencji HR Solutions...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej