PLENGE

Operator maszyn CNC

EKT INSTAL Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Firma EKT Instal z siedzibą we Wrocławiu poszukuje
Operatorów Maszyn CNC w zakładzie produkującym silniki elektryczne i wentylatory radialne dla różnych branż przemysłu

Rozpoczęcie pracy: od 06.2018 (max. czas trwania kontraktu 4-5 miesięcy)

Stawka minimalna: 15 Euro/h na okres próbny

Miejsce pracy: Baden- Württemberg, okolice Stuttgartu (Niemcy)
Numer referencyjny: CNC/jobs.pl

OBOWIĄZKI:

-znajomość obsługi jednej z maszyn: Tokarki CNC typu Traub TNX, Tokarki CNC typu HAAS SL 30,
Szlifierki typu FANUC

- doświadczenie z zakresie frezowania, szlifowania, toczenia

- samodzielna konfiguracja/programowanie i obsługa w/w tokarek i szlifierek w oparciu o dokumenty produkcyjne

- cylindryczne szlifowanie wirników na maszynie Jones&Shipman - zewnętrznej szlifierce cylindrycznej SUPREMA EASY 1500 E
-  przetwarzanie zleceń produkcyjnych

- pomiar i kontrola produktu finalnego zgodnie ze specyfikacją rysunkową i jakościową

- czytanie, rozumienie, wypełnianie niezbędnej dokumentacji produkcyjno/technicznej

WYMAGANIA:

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (kontakty z niemiecko i angielskojęzycznymi kierownikami i majstrami)

-dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe

- umiejętność pracy w dwuosobowych zespołach

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkującym silniki elektryczne i wentylatory radialne
- mile widziane własne auto do wyjazdu na kontrakt

Zapewniamy:

-szkolenie stanowiskowe w firmie kontrahenta i wsparcie techniczne

- w pierwszym okresie pracę na pierwszej zmianie, docelowo możliwa praca w trybie 3 -zmianowym

- umowę na warunkach polskich

- uzależnioną  od doświadczenia stawkę godzinową w Euro
- zapewnione i opłacone zakwaterowanie

- pokrycie kosztów pierwszego dojazdu do Niemiec
- opiekę koordynatora polsko-niemiecko języcznego
- dla nowych pracowników pomoc finansowa w formie zaliczki