PLENGE

LIDERZY WSPARCIA PRODUKCJI

Operator Maszyn

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Nie czekaj!

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Location: Przywory Opolskie (opolskie)

Reference code: JD/EUR/10/2017/PL/jobs.pl

Employment form: Pełny etat

Required education: zawodowe

Opis stanowiska:

- obsługa magazynu produkcyjnego
- obsługa przewijarki i drukarki konfekcjonującej włókniny
- przyjmowanie, wydawanie towarów i rozmieszczanie ich na magazynie

Wymagania:

- zaangażowanie
- uczciwość
- motywacja do pracy
- zdolności manualne
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie + premia zależna od wydajności
- pracę w systemie zmianowym
- możliwość dłuższej współpracy

CV

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:

Agencja Pracy OTTO

Opole, ul. 1 Maja 3-5

telefon: 77 407 94 71

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji."

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.