Operator Maszyn - WYSOKIE PREMIE ! - dojazd pracowniczy ! REKRUTACJA 19.07

Gi Group Sp z o.o.

Nie czekaj!

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta Międzynarodowego koncernu z branży produkcji tytoniu poszukujemy osób do długoterminowej współpracy na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Numer referencyjny: PO/PP/0718/jobs.pl
Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie)

miejsce: Okolice Tarnowa Podgórnego
DOJAZD PRACOWNICZY !!

Oferujemy Tobie:

  • Umowę o pracę z możliwością stałego zatrudnienia !
  • Pakiet socjalny m.in Multisport
  • Przyuczenie do stanowiska
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + PREMIE !
  • dodatkowo dodatek 40 % od wynagrodzenia zasadniczego za pracę zmianową
  • dodatkowo dodatek 10 % od wynagrodzenia zasadniczego za brak absencji
  • Pracę w stabilnej Firmie, w której liczy się praca zespołowa !
  • Możliwość wyboru systemu zmianowego w jakim chce się pracować
  • Darmowy transport z Poznania i okolic, z Kościana, Szamotuł, Obornik, Kaźmierza
  • 700 zł brutto za polecenia pracownicze.

Twoje Obowiązki:

  • Praca przy maszynach pakujących (nastawianie, wymienianie części, ustawianie parametrów produkcji)
  • Kontrola jakości wyrobów

Wymagania:

  • zdolności do pracy fizycznej
  • chęć podjęcia długofalowej współpracy
  • doświadczenie w pracy na produkcji

Jesteś zainteresowany?
Prześlij swoje CV produkcja@gigroup.com lub zadzwoń 781 520 560

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej