PLENGE

Operator obrabiarek CNC

K&K SELEKT CENTRUM DORADZTWA PERSONALNEGO

Nie czekaj!

Wybierz lokalizację:

Dla naszego partnera - znanej firmy z branży motoryzacyjnej, w związku z jej dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie

Nr ref: jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn CNC (np. tokarki / szlifierki / wyważarki / inne);
  • Ustawianie i przygotowanie maszyn do produkcji;
  • Kontrola jakości produktu przy użyciu narzędzi pomiarowych;
  • Prowadzenie raportów, rejestrów i zapisów;
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub średnie;
  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC;
  • Znajomość technik pomiarowych;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Zdolności manualne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdyscyplinowanie i zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach.

Nasz Partner oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet socjalny;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku;
  • Zaznajomienie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku 'Aplikuj Teraz'

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) realizowanych przez K&K SELEKT Centrum Doradztwa Personalnego oraz przez inne podmioty z nim powiązane obecnie i w przyszłości.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Informacje w linku

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej