PLENGE

Operator na produkcji - SKODA AUTO

Klient Jobs.pl

Miejsce pracy: Kvasiny (Czechy)

Nr ref: 1/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: podstawowe

Oferowane wynagrodzenie: 3 000 PLN - 4 500 PLN

Poszukujemy pracowników dla naszego renomowanego klienta Skoda-Auto w Czechach, miasto Kvasiny (okolica Kłodzka-60km, Kudowy Zdrój-30km).

Opis stanowiska:

  • Operator (montaż, produkcja)

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Zręczność manualna, precyzja wykonywanej pracy
  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie  do 30.000 Koron Czeskich brutto
  • Zapewniony dojazd autobusami
  • Możliwość zakwaterowania na miejscu
  • Dodatki za pracę na popołudniowych/nocnych zmianach
  • Bony żywnościowe w wysokości 45 CZK/zmianę
  • Dodatek za pracę w takcie
  • Możliwość wypłacania zaliczek (1000 Kcz/tydzień)
  • Umowę na pełen etat
  • Plan zmian na 3 miesiące
  • 5 tygodni urlopu