motoryzacja, mechanik, kontrola jakości, serwis motoryzacyjny, technologie, przemysł motoryzacyjny, elektryk, przemysł, produkcja, inżynier, inżynieria, praca dla inżynieów

Operator wózka widłowego

E&A Sp. z o.o.

Nie czekaj!

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii lub Belgii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Do jednego z naszych holenderskich klientów z branży logistycznej poszukujemy kandydatów do pracy  na stanowisku operatora wózka widłowego przedniego. Praca u klienta odbywa się w trybie wielozmianowym 7 dni w tygodniu.

Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: Barendrecht (Holandia)

Opis stanowiska:

  • operator wózka widłowego przedniego

Wymagania:

  • certyfikat na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
  • odpowiedzialność oraz elastyczność
  • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • tymczasowe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie  9,80 €/h brutto
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,43% dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Wszystkim Kandydatom dziękujemy za przesłane aplikacje.

Kontakt:

E&A Agencja zatrudnienia (nr KRAZ 385)
Opole tel. 77 451 38 60
Racibórz tel. 32 414 99 61
Radom tel. 48 377 73 00
Olesno tel. 34 350 41 65
Rzeszów tel. 17 787 61 40
Olsztyn tel. 89 722 94 40
Gliwice tel. 32 231 27 36
Koszalin tel. 94 721 42 35
Toruń tel. 56 477 12 40
www.eena.pl