PLENGE

Życie i praca w Holandii

Opiekunka do 82-letniego Pana mieszkającego z żoną. Stawka do 1400 EUR + premia świąteczna. Od ZARAZ !!!

Daily Help

Nie czekaj!

Daily Help to agencja opieki z gwarancją szacunku i zrozumienia dla Państwa pracy. Do stałej współpracy poszukujemy Opiekunów i Opiekunek, którzy swoim zaangażowaniem i doświadczeniem chcą wspierać potrzebujących w ich codziennym życiu.

Region wykonywanej pracy: Asbach (Niemcy)
Nr referencyjny: 82DOR01/jobs.pl

Opis stanowiska:

Opiekunka do 82-letniej Pani mieszkającej z mężem. Stawka do 1400 EUR + premia świąteczna. Od ZARAZ !!! (82DOR01)

Schorzenia:

  • porusza się w wózku inwalidzkim (pacjent jest w stanie przejść samodzielnie tylko kolka kroków)
  • zaburzenia rytmu serca
  • demencja
  • problemy z orientacją co do czasu miejsca i osoby
  • II grupa inwalidzka
  • nosi okulary
  • potrzebuje pomocy przy transferze
  • potrzebuje pomocy przy kąpieli, higienie, przebieraniu, jedzeniu i piciu
  • sporadyczne problemy ze snem
  • inkontytnencja

Warunki:

  • wieś
  • dom wielorodzinny
  • osobna łazienka
  • w pokoju łóżko, stół, szafa, radio, telewizor

Do obowiązków opiekunki będzie również należeć: robienie zakupów, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywania posiłków.

Pacjent mieszka na parterze, wiec nie musi wchodzić po schodach. Wstaje 2-3 razy w nocy i potrzebuje pomocy. Pacjent jest zazwyczaj w dobrym nastroju, ale miewa gorsze momenty ze względu na demencję, wdzięczny. Czasem mówi, że chce iść do domu, chociaż w nim jest. 20 minut do najbliższego sklepu. Plan dnia: prysznic codziennie rano, około 9 śniadanie (herbata, bułeczki, masło, miód, marmolada. Około 12 ciepły obiad, tabletki przygotowane przez żonę, Około 15-16 kawa, herbata, ważne, by podać jakiś owoc np. banan, około 18 kolacja. Trzeba zwracać uwagę, by pacjent wystarczająco dużo pił. Hobby: pacjent wcześniej śpiewał w chórze.

Żona pacjenta jest samodzielna i trzeba jej tylko pomóc wycierać plecy. Do pani przychodzi regularnie terapeuta i robi z nią ćwiczenia. Pani wyleczyła się z raka piersi, jest po chemioterpii i wystąpiły powikłania, teraz pani ma problemy z chodzeniem. Dom jest bardzo zadbany. Jest wszystko, co jest potrzebne. Opiekunka będzie miała do swojej dyspozycji całe piętro, państwo mieszkają na parterze. Państwem opiekuje się teraz siostra starszej pani i opiekun może liczyć na jej pomoc. Ważne by opiekun dbał o dom i pomagała rodzinie przede wszystkim w nocy. Pan wstaje do toalety i żona pacjenta nie jest w stanie tak szybko wstać, żeby mu pomóc. Pani jest sprawna umysłowo. W domu panuje rodzinna atmosfera i opiekun na pewno będzie się dobrze czuć na miejscu.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • legalne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS,
  • pokrycie kosztów wyjazdu,
  • stałe wsparcie koordynatora,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • premie i bonusy pracownicze,
  • premie za dni świąteczne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 887 773 319 – wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (dailyhelp.eu), lub odpowiedź na tę ofertę pracy.