PLENGE

Pakowacz/-ka Ubrań

Work Force Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Region wykonywanej pracy: Woerden (Holandia)
Nr referencyjny: KRAZ - 855/jobs.pl

Opis stanowiska:

Firma Work Force Sp. z o.o. zatrudni w Holandii osoby do pracy w magazynach z odzieżą.
Praca polega na pakowaniu nowych ubrań, metkowaniu, naklejaniu cen oraz doczepieniu alarmów.

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • zaangażowanie
  • możliwość wyjazdu nawet od zaraz

Oferujemy:

  • transport do Holandii GRATIS
  • brak stawek wiekowych
  • zakwaterowanie
  • dojazd do pracy
  • ubezpieczenie
  • opiekę polskojęzyczną w Holandii
  • możliwość wyjazdu dla par
  • pomoc przy założeniu  BSN-numeru sofi
  • prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
  • asystowanie podczas wizyty u dentysty i lekarza
  • rekompensaty do kosztów zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Efektywny Dział HR w firmie- jak to zrobić?

Nowoczesne rozwiązania dla departamentów HR podczas konferencji HR Solutions...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej