PLENGE

POMOC DOMOWA (K/M) - NIEMCY

Concept Plus Sp. z o.o.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Vreden (Niemcy)
Numer referencyjny: jobs.pl

Opis stanowiska:

- Wykonywanie podstawowych czynności w gospodarstwie domowym
- Sprzątanie
- Robienie zakupów
- Gotowanie
- Pranie i prasowanie

Wymagania:

- Dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej B1)
- Sumienność, rzetelność
- Wytrzymałość fizyczna
- Prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)
- Mile widziany własny samochód
- Mile widziana dobra umiejętność gotowania

Oferujemy:

- Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio u pracodawcy
Wynagrodzenie: 10 € brutto/h (40 h tygodniowo) + płatne nadgodziny
- Zapewnione mieszkanie do własnej dyspozycji (250 Euro miesięcznie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pomoc domowa.

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Telefon: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:
Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Praca sezonowa dla młodych w Wielkiej Brytanii

Dzień z życia trenera pracy Doświadczenia zawodowe, dotyczące postrzegania...

10 najlepiej płatnych zawodów w Niemczech w 2017/2018

W Polsce narasta problem braku rąk do pracy

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej