PLENGE

Sprawdź ofery pracy w Niemczech

POMOCNIK LAKIERNIKA (K/M) - HOLANDIA

Concept Plus Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Dla naszego klienta - lakierni w Weerselo (Holandia), specjalizującej się w lakiernictwie przemysłowym elementów drewnianych i metalowych - poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Weerselo (Holandia)

Nr ref: jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: wyższe

Wymagane doświadczenie: 0-2 lata

Opis stanowiska:

- Prace przygotowawcze
- Zawieszanie części metalowych
- Szlifowanie, przyklejanie taśmy ochronnej na elementy, które nie mają zostać polakierowane, szlifowanie kantów
- Transport wewnątrzzakładowy
- Rozładunek elementów
- Możliwość nauczenia się lakierowania drewnianych ram okiennych

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- Samodzielność
- Dokładność i rzetelność
- Doświadczenie jako pomocnik lakiernika oraz w obróbce metalu mile widziane

Oferujemy:

- Przyuczenie do zawodu lakiernika
- Zatrudnienie na dłuższy okres czasu
- Wynagrodzenie w wysokości 9,67 euro brutto/h zgodnie z taryfikatorem CAO Metaal
- Różnorodne i odpowiedzialne zadania
- Przyjazną atmosferę w pracy w rodzinnym przedsiębiorstwie
- Możliwość zostania przejętym przez pracodawcę po 6 miesiącach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Lakiernik w Holandii.

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26| PL 35-005 Rzeszów

Telefon: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Access MBA Tour - Warszawa, 7 maj 2018

KARIERA IT w Rzeszowie

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej