Jobs SA

PL

PLENGE

Życie i praca w Holandii

Znaleziono 153 ofert pracy

Jeśli oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań zmień słowa kluczowe lub lokalizację

praca za granicą X praca belgia, X

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Lokalizacja
  • Forma zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
  • Poziom stanowiska
  • Oferty z okresu

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca w Belgii

Oferty pracy w Belgii są dostępne dla Polaków od 1 maja 2009 roku, kiedy to kraj ten umożliwił nam legalne zatrudnienie. Było to związane z tzw. okresem przejściowym, w którym Polska znalazła się bezpośrednio po wstąpieniu do Unii Europejskiej. Jakie oferty pracy w Belgii w 2017 roku będą przyciągać Polaków? Najbardziej poszukiwani pracownicy to bez wątpienia specjaliści z branż takich jak budownictwo, praca fizyczna i produkcja – dla nich dostępna jest sezonowa oraz stała praca. Belgia, otwierając się na zagranicznych pracowników, umożliwiła zatrudnienie dla wielu polskich malarzy pokojowych, szpachlarzy, glazurników i specjalizujących się w robotach budowlanych. Nasi rodacy wypracowali sobie opinie pracowitych i solidnych ekip, które świetnie radzą sobie w każdych warunkach. Oferty pracy w Belgii przyciągają również osoby chcące zatrudnić się jako operatorzy wózków widłowych, magazynierzy, pracownicy produkcji lub monterzy konstrukcji.

...czytaj dalej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

praca za granicą, praca belgia,

Podałeś nieprawidłowy adres email!

WNP.pl - Pełny obraz gospodarki
 

To jednak nie wszystkie oferty pracy w Belgii. Dużo ciekawych propozycji ma ważny sektor gospodarki - branża transport/spedycja/logistyka. Polacy często są zatrudniani jako kierowcy ciężarówek, ponieważ posiadają świetne kwalifikacje oraz duże doświadczenie w tym zakresie - dlatego w tym sektorze dostępna jest dla nich atrakcyjna praca. Belgia przyciąga również pracowników służby zdrowia, po 2009 roku do pracy w tamtejszych szpitalach i prywatnych klinikach wyjechało dużo pielęgniarek oraz lekarzy. Polscy specjaliści w tym zakresie są w Belgii bardzo doceniani za profesjonalizm i znakomite wykształcenie.