Jobs SA

PL

PLENGE

Życie i praca w Holandii

Znaleziono 37 ofert pracy

Jeśli oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań zmień słowa kluczowe lub lokalizację

praca za granicą X praca dania, X

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Lokalizacja
  • Forma zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
  • Poziom stanowiska
  • Oferty z okresu

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca w Danii

Wyjazdy w celach zarobkowych do Danii stały się szczególnie popularne wśród Polaków po otwarciu tamtejszego rynku pracy w 2009 roku. Zniknęły restrykcyjne zasady obowiązujące nasz kraj przed wstąpieniem do Unii Europejskiej i w czasie tzw. okresu przejściowego – legalna praca w Danii stała się możliwa. Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego, po 1 maja 2009 roku pracę w Danii znalazło aż 20 tysięcy naszych rodaków, którzy zasilili sektory takie jak budownictwo czy odpowiadający na typowo fizyczne oferty pracy. Dania zapewniała również stanowiska dla wysoko wykwalifikowanych specjalistów z sektorów takich jak inżynieria i ochrona zdrowia. Pracę w Danii znalazły pielęgniarki, lekarze oraz specjaliści z innych branż – szczególnie cenni dla tamtejszego rynku zatrudnienia.

...czytaj dalej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

praca za granicą, praca dania,

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Atrakcyjne oferty pracy w Niemczech!
 

Obecnie praca w Danii obejmuje nie tylko sezonowe wyjazdy do gospodarstw rolnych lub pomocy w ogrodnictwie (szklarnie, sortownie) oraz leśnictwie (szkółki leśne). Dużo propozycji znajdą również przedstawiciele branży budowlanej - specjaliści hydraulicy, dekarze, operatorzy CNC, dla których przygotowano dobrze płatne oferty pracy w latach 2016/2017. Dania to kraj, w którym cenione są osoby władające biegle językiem angielskim, ale można również znaleźć stanowiska, na których nie jest wymagana znajomość języka obcego.

 

Duże szanse na zatrudnienia w tym kraju mają również osoby posiadające doświadczenie w sektorach hotelarstwo/gastronomia/turystyka oraz obsługa klienta. Duńscy pracodawcy szanują wykształcenie, umiejętności oraz zaangażowanie Polaków. W szczególności polscy kierowcy są cenieni i mogą wybierać najkorzystniejsze oferty pracy - Dania proponuje Polakom szereg dobrze płatnych etatów w branży transport/spedycja/logistyka.