Jobs SA

PL

PLENGE

Życie i praca w Holandii

Znaleziono 184 ofert pracy

Jeśli oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań zmień słowa kluczowe lub lokalizację

praca za granicą X praca francja, X

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Lokalizacja
  • Forma zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
  • Poziom stanowiska
  • Oferty z okresu

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca we Francji

Francja otworzyła przed Polakami rynek pracy 1 maja 2008 roku. Od tamtej pory legalne zatrudnienie w tym kraju znalazły setki tysięcy pracowników, którzy otrzymali posady w wielu sektorach gospodarki. Jakie możliwości gwarantuje praca we Francji? Od zaraz zatrudnienie mogą znaleźć między innymi przedstawiciele branży budowlanej. Polscy fachowcy są uznawani za jednych z najlepszych w Europie, a ich umiejętności są bardzo doceniane. Praca przy remontach, malowanie i wykańczanie mieszkań to oczywiście nie wszystkie oferty pracy w latach 2016/2017. Francja to kraj, który ceni sobie także polskich inżynierów i specjalistów z branż takich jak doradztwo/konsulting, prawo, Internet/e-Commerce/Nowe Media.

...czytaj dalej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

praca za granicą, praca francja,

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Szkolenia.com - Kursy i szkolenia dla każdego
 

Gruntowne wykształcenie, ciężka praca i sumienność owocują tym, że polscy specjaliści wypracowali sobie znakomitą opinię i są świetnie wynagradzani - to wszystko zapewnia im praca we Francji. Od zaraz mogą też zostać zatrudnieni kelnerzy, pracownicy restauracji i osoby do recepcji hotelowych, jak wiemy hotelarstwo/gastronomia/turystyka to branża, z której Francja czerpie ogromne dochody. W regionach typowo turystycznych oraz luksusowych kurortach dostępne są także sezonowe oferty pracy. Francja ceni również polskich lekarzy oraz pielęgniarki. Przedstawiciele tych profesji są bardzo cenieni w tym kraju, a jedyną barierą może być tylko znajomość języka francuskiego. Jakie jeszcze możliwości zatrudnienia dla polskich pracowników gwarantuje praca we Francji? Od zaraz można znaleźć typowo sezonowe oferty, więc nie trzeba wyjeżdżać tam na stałe.