Jobs SA

PL

PLENGE

Życie i praca w Holandii

Znaleziono 416 ofert pracy

Jeśli oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań zmień słowa kluczowe lub lokalizację

praca za granicą X praca hiszpania, X

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Lokalizacja
  • Forma zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
  • Poziom stanowiska
  • Oferty z okresu

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca w Hiszpanii

Gospodarce hiszpańskiej udało się częściowo odbić od dna, którego sięgnęła przed kilkoma laty. W połowie 2016 liczba zarejestrowanych bezrobotnych zmniejszyła się o prawie 125 000 i wynosiła ok. 3,77 mln osób , co było najlepszym wynikiem od 2009 roku. Ożyły usługi turystyczne, które stanowią 11% hiszpańskiego PKB. W branżach, które najbardziej ucierpiały na kryzysie finansowym – budownictwie i przemyśle – również obserwujemy znaczne odrodzenie (łącznie powstało tam prawie 30 000 miejsc pracy). Wyjątkiem są rolnictwo i łowiectwo, które wciąż nie mogą otrząsnąć się o zapaści. Najwięcej nowych miejsc pracy powstało w Andaluzji, Galicji i Katalonii. Dominuje sektor prywatny, w którym pracuje ponad 450 000 osób (dla porównania, w sektorze publicznym ok. 73 000). Jednak 8 na 10 firm prywatnych zatrudnia zaledwie jedną lub dwie osoby.

...czytaj dalej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

praca za granicą, praca hiszpania,

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Praca w Holandii czeka na Ciebie!
 

Po kryzysie finansowym do kraju powróciła ponad połowa Polaków mieszkających w Hiszpanii, a wśród nich także ci, którzy przebywali tam na stałe. Mimo to wielu poszukujących zatrudnienia wciąż wybierają właśnie ten kraj. Praca w Hiszpanii od zaraz jest dostępna przede wszystkim w budownictwie i rolnictwie (głównie praca fizyczna). Poszukiwani są również opiekunowie i opiekunki osób starszych. Pracodawcy oczekują w obu przypadkach doświadczenia w zawodzie, dodatkowo praca opiece wymaga dobrej znajomości języka angielskiego i wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych. Praca w Hiszpanii w roku 2017  IT - rozwój oprogramowania.