Jobs SA

PL

PLENGE

Życie i praca w Holandii

Znaleziono 169 ofert pracy

Jeśli oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań zmień słowa kluczowe lub lokalizację

praca za granicą X praca hiszpania, X

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Lokalizacja
  • Forma zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
  • Poziom stanowiska
  • Oferty z okresu

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca w Hiszpanii

Gospodarce hiszpańskiej udało się częściowo odbić od dna, którego sięgnęła przed kilkoma laty. W połowie 2016 liczba zarejestrowanych bezrobotnych zmniejszyła się o prawie 125 000 i wynosiła ok. 3,77 mln osób , co było najlepszym wynikiem od 2009 roku. Ożyły usługi turystyczne, które stanowią 11% hiszpańskiego PKB. W branżach, które najbardziej ucierpiały na kryzysie finansowym – budownictwie i przemyśle – również obserwujemy znaczne odrodzenie (łącznie powstało tam prawie 30 000 miejsc pracy). Wyjątkiem są rolnictwo i łowiectwo, które wciąż nie mogą otrząsnąć się o zapaści. Najwięcej nowych miejsc pracy powstało w Andaluzji, Galicji i Katalonii. Dominuje sektor prywatny, w którym pracuje ponad 450 000 osób (dla porównania, w sektorze publicznym ok. 73 000). Jednak 8 na 10 firm prywatnych zatrudnia zaledwie jedną lub dwie osoby.

...czytaj dalej

Dynamics AX Developer

ReThink Recruitment

Spain

22.03.2017

Dodaj do ulubionych

Dynamics AX Developer

Rethink Recruitment Solutions Limited

Spain

22.03.2017

Dodaj do ulubionych

Senior Quantitative Data Scientist

MBN Recruitment Solutions Ltd

Spain

22.03.2017

Dodaj do ulubionych

Junior Quantitative Data Scientist

MBN Recruitment Solutions Ltd

Spain

22.03.2017

Dodaj do ulubionych

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

praca za granicą, praca hiszpania,

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Praca w Holandii czeka na Ciebie!

Agile Coach

HIREXA SOLUTIONS UK LIMITED

Madrid (comunidad de madrid)

22.03.2017

Dodaj do ulubionych

 

Po kryzysie finansowym do kraju powróciła ponad połowa Polaków mieszkających w Hiszpanii, a wśród nich także ci, którzy przebywali tam na stałe. Mimo to wielu poszukujących zatrudnienia wciąż wybierają właśnie ten kraj. Praca w Hiszpanii od zaraz jest dostępna przede wszystkim w budownictwie i rolnictwie (głównie praca fizyczna). Poszukiwani są również opiekunowie i opiekunki osób starszych. Pracodawcy oczekują w obu przypadkach doświadczenia w zawodzie, dodatkowo praca opiece wymaga dobrej znajomości języka angielskiego i wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych. Praca w Hiszpanii w roku 2017  IT - rozwój oprogramowania.