Jobs SA

PL

PLENGE

Życie i praca w Holandii

Znaleziono 972 ofert pracy

Jeśli oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań zmień słowa kluczowe lub lokalizację

praca za granicą X praca holandia, X

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Lokalizacja
  • Forma zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
  • Poziom stanowiska
  • Oferty z okresu

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca w Holandii

Holandia jest krajem członkowskim Unii Europejskiej, do którego szczególnie chętnie wyjeżdżają polscy emigranci, ponieważ mogą w nim znaleźć ciekawe oferty pracy w latach 2016/2017. Holandia otworzyła przed nami swój rynek 1 maja 2007 r., czyli 3 lata po przystąpieniu Polski do wspólnoty UE. Jakie branże szczególnie potrzebowały wsparcia polskich pracowników? Bez wątpienia był to sektor rolniczy, który obejmował sezonowe oferty pracy. Holandia to kraj znany z malowniczych ogrodów, a nasi pracownicy znakomicie sprawdzają się w tej branży – pracują w szklarniach, pielęgnują sadzonki, zbierają truskawki i jabłka.

...czytaj dalej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

praca za granicą, praca holandia,

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Szkolenia.com - Kursy i szkolenia dla każdego
 

To jednak nie wszystkie możliwości, jakie gwarantuje praca w Holandii. Od zaraz można także znaleźć zatrudnienie w sektorach takich jak budownictwo, produkcja i praca fizyczna. Przedsiębiorstwa poszukują magazynierów, operatorów wózków widłowych, pracowników do linii produkcyjnych i pakowania serów, gwarantując atrakcyjne oferty pracy. Holandia to kraj, w którym zatrudnienie znajdują również specjaliści z branż takich jak bankowość, inżynieria i kontrola jakości, a wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy mogą liczyć na rozwijanie kompetencji zawodowych i zrobienie błyskotliwej kariery. Warto poznać, jakie jeszcze warunki dla potencjalnych polskich emigrantów zapewnia praca w Holandii. Od zaraz można znaleźć posadę w licznych hotelach i restauracjach, nawet nie mając dużego doświadczenia zawodowego. Branża hotelarstwo/gastronomia/turystyka rozwija się w tym kraju niezwykle prężnie, oferując dobre warunki zatrudnienia.