Jobs SA

PL

PLENGE

Życie i praca w Holandii

Znaleziono 1376 ofert pracy

Jeśli oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań zmień słowa kluczowe lub lokalizację

praca za granicą X praca irlandia, X

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Lokalizacja
  • Forma zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
  • Poziom stanowiska
  • Oferty z okresu

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca w Irlandii w 2017

Irlandia to kraj członkowski Unii Europejskiej, który w 2004 roku jako pierwszy (wraz z Wielką Brytanią i Szwecją) otworzył swój rynek pracy na polskich imigrantów. Od tamtej pory praca w Irlandii była dla wielu naszych rodaków synonimem dobrobytu i wysokich wynagrodzeń. Początkowo poszukiwano głównie personelu medycznego – lekarzy i pielęgniarek, i dla nich przygotowano najbardziej atrakcyjne oferty pracy. Irlandia potrzebowała jednak również osób do sektorów takich jak budownictwo, praca fizyczna, inżynieria. Zatrudnienie znaleźli więc nie tylko wysoko wykwalifikowani specjaliści, ale również osoby do branż takich jak produkcja. Praca w Irlandii w latach 2016/2017 obejmie wiele zawodów, które są bardzo poszukiwane na tamtejszym rynku pracy.

...czytaj dalej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

praca za granicą, praca irlandia,

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Ponad 5000 szkoleń w jednym miejscu!
 

Nadal bardzo potrzebni są pracownicy do służby zdrowia, ale branże takie jak obsługa klienta, sprzedaż czy bankowość również potrzebują polskich specjalistów i gwarantują atrakcyjne oferty pracy. Irlandia zatrudnia wielu wysoko wykształconych Polaków, ponieważ tamtejsi pracodawcy doceniają doskonałe kwalifikacje i cechy osobowościowe naszych rodaków, takie jak pracowitość i uczciwość. Kraj ten potrzebuje jednak również pracowników do branż takich hotelarstwo/gastronomia/turystyka, liczne hotele i restauracje poszukują szefów kuchni, osób do sprzątania i zapewniają atrakcyjne oferty pracy. Irlandia jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez Polaków krajów - w celach zarobkowych wyjeżdżają tam tysiące osób, które pragną zdobyć dobrze płatną posadę.