Jobs SA

PL

PLENGE

Życie i praca w Holandii

Znaleziono 6 ofert pracy

Jeśli oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań zmień słowa kluczowe lub lokalizację

praca za granicą X praca islandia, X

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Lokalizacja
  • Forma zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
  • Poziom stanowiska
  • Oferty z okresu

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca w Islandii

Praca w Islandii to dla Polaków szansa na radykalną zmianę pod względem zawodowym. Daleki wyjazd może zagwarantować świetne warunki zatrudnienia i ciekawe oferty pracy w 2016 i 2017 roku. Islandia, chociaż nie należy do państw członkowskich Unii Europejskiej, otworzyła przed Polską rynek w 2006 roku. Poszukiwano głównie pracowników budowlanych oraz specjalistów wykonujących prace remontowe – malowanie, układanie glazury i terakoty, gwarantując stabilne oferty pracy. Islandia to kraj, w którym polscy fachowcy są bardzo doceniani ze względu na swoje znakomite umiejętności i pracowitość. Ich pomoc przy budowie infrastruktury drogowej oraz w przemyśle stoczniowym jest nie do przecenienia.

...czytaj dalej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

praca za granicą, praca islandia,

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Praca w Islandii to jednak nie tylko branża budowlana, praca fizyczna i produkcja. Poszukiwani są również specjaliści z zakresów takich jak doradztwo/konsulting, bankowość, Internet/e-Commerce/Nowe Media, a polscy informatycy, inżynierowie i architekci otrzymują niezwykle atrakcyjne i świetnie wynagradzane oferty pracy. Islandia to także kraj, który żyje z turystyki, a branża hotelarstwo/gastronomia/turystyka zatrudnia wielu Polaków - w kuchni, jako kelnerów, do recepcji i sprzątania obiektów. Nie można również zapominać o przetwórstwie rybnym, z którego ten kraj niewątpliwie słynie - jest to branża, która również poszukuje nowych pracowników z Polski. Nawet osoby bez doświadczenia szybko znajdą tutaj dobrą posadę. Praca w Islandii wiąże się z wyjazdem do odległego kraju, jednak oferuje nowe możliwości - rozwój zawodowy i atrakcyjne wynagrodzenie.