Jobs SA

PL

PLENGE

Najnowsze oferty pracy

Znaleziono 32 ofert pracy

Jeśli oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań zmień słowa kluczowe lub lokalizację

praca za granicą X praca norwegia, X

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Lokalizacja
  • Forma zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
  • Poziom stanowiska
  • Oferty z okresu

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca w Norwegii

Praca w Norwegii jest dla wielu Polaków spełnieniem zawodowych marzeń, zapewnia stabilne warunki zatrudnienia, wysokie wynagrodzenie, kilkukrotnie przewyższające krajowe zarobki oraz atrakcyjne oferty pracy. Norwegia nie jest co prawda krajem członkowskim Unii Europejskiej, ale również otworzyła swój rynek pracy dla naszych rodaków. Stało się to 1 maja 2009 roku i od tamtej pory do Norwegii wyjechały miliony Polaków. Praca w Norwegii obejmuje między innymi oferty sezonowe, które są bardzo atrakcyjne np. dla studentów i osób chcących sobie dorobić, ale nie wyjeżdżać na stałe. Co roku tysiące polskich pracowników wyjeżdża na zbiory warzyw i owoców, a także do malowania norweskich domków.

...czytaj dalej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

praca za granicą, praca norwegia,

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Praca w Holandii czeka na Ciebie!
 

Polscy specjaliści są także doceniani w branżach takich jak budownictwo - przedsiębiorstwa poszukują nie tylko inżynierów, ale również pracowników fizycznych (np. do obróbki drewna i pracy w lesie). Praca w Norwegii nie zawsze wymaga znajomości języka norweskiego, ale na pewno przyda się angielski. Nie tylko praca fizyczna i produkcja zapewnia Polakom stabilne warunki i dobrze płatne oferty pracy w latach 2016/2017. Norwegia poszukuje również wykwalifikowanych osób do pracy w szkołach i przedszkolach, które zamieszkają na stałe w kraju. Wyjeżdżają również monterzy i serwisanci klimatyzacji, którzy mają duże doświadczenie i mogą liczyć na atrakcyjne oferty pracy. Norwegia ceni także polską służbę zdrowia - lekarze i pielęgniarki bardzo często wyjeżdżają do tego kraju w poszukiwaniu dobrze płatnych i stabilnych posad.