Jobs SA

PL

PLENGE

Życie i praca w Holandii

Znaleziono 11 ofert pracy

Jeśli oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań zmień słowa kluczowe lub lokalizację

praca za granicą X praca portugalia, X

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Lokalizacja
  • Forma zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
  • Poziom stanowiska
  • Oferty z okresu

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca w Portugalii

Portugalia wciąż zmaga się ze skutkami kryzysu finansowego z 2008 roku. W pierwszym kwartale 2016 roku bez pracy pozostawało 12,3 procent społeczeństwa, czyli więcej niż 700 000 osób. Najwięcej bezrobotnych znajduje się wśród osób aktywnych zawodowo w wieku do 24 lat (około 30% z tej grupy nie może znaleźć zatrudnienia w ojczyźnie). W wyniku reform oszczędnościowych zlikwidowanych zostało ponad 70 000 stanowisk w sektorze publicznym, a płace zostały obniżone o 18%.

...czytaj dalej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

praca za granicą, praca portugalia,

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Szkolenia.com - Kursy i szkolenia dla każdego

Technical Lead Developer - AEM (w/m)

Diconium Digital Solutions GmbH

Portugal

10.04.2017

Dodaj do ulubionych

 

Praca w Portugalii jest szeroko dostępna dla Polski i innych krajów członkowskich od 2006 roku, jednak trzy lata później pracował tam tylko tysiąc Polaków. Wysokie bezrobocie i bardzo elastyczne formy zatrudnienia nie zachęcają Polaków do poszukiwania tam szczęścia. Pensje i wydatki są zbliżone do tych, z jakimi mamy do czynienia w kraju nad Wisłą, jednak naszych rodaków do wyjazdu zachęca przede wszystkim portugalski klimat. Chętni nie powinni mieć większego problemu ze znalezieniem pracy w sektorze IT - rozwój oprogramowania. Przyciąga natomiast praca sezonowa w latach 2016/2017. Portugalia, podobnie jak inne państwa Półwyspu Iberyjskiego, posiada dużą liczbę ofert pracy w okresie letnim, gdy do kraju zjeżdżają się turyści z całego świata i kwietną usługi oraz handel. Odpływ dużej części młodej ludności daje możliwość przybyszom zza granicy. Najłatwiej im o znalezienie sezonowej pracy w branżach: hotelarstwo / gastronomia / turystyka. Podstawowym wymogiem jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.