Jobs SA

PL

PLENGE

Życie i praca w Holandii

Znaleziono 1187 ofert pracy

Jeśli oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań zmień słowa kluczowe lub lokalizację

praca za granicą X praca wielka brytania, X

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Lokalizacja
  • Forma zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
  • Poziom stanowiska
  • Oferty z okresu

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca w Anglii (Wielka Brytania)

Wzrost gospodarczy w Wielkiej Brytanii przyczynił się do powstania nowych miejsc pracy. Zmniejszeniu uległo bezrobocie w UK i wyraźnie obserwowany jest wzrost płac zarówno pracowników fizycznych oraz w usługach, jak i w gałęziach zatrudniających wysoko wyspecjalizowanych pracowników.

...czytaj dalej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

praca za granicą, praca wielka brytania,

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Pracuję bo lubię
 

Liczba Polaków na Wyspach to prawie 800 000, a najczęściej wybieraną przez nich jest praca w Londynie. Robotnicy niewykwalifikowani z Polski zarabiają nawet 40% mniej niż rodzimi pracownicy, ale i tak jest to znaczniej więcej, niż zdolni byliby dostać za tę samą pracę w kraju. Znajomość języka angielskiego jest w ich przypadku rzadko wymagana, wartość mają natomiast kursy zawodowe i szkolenia. Inaczej jest w przypadku ofert skierowanych do specjalistów. Znajomość angielskiego to tutaj podstawa, a dyplomy z polskich uczelni wyższych, szczególnie tych uzyskanych na uniwersytetach medycznych oraz technicznych, pozwalają konkurować o najlepiej płatne stanowiska. Najbardziej atrakcyjna praca w Anglii w 2016 i 2017 dla specjalistów z Polski to:

 

Niestety nie istnieje dobre zestawienie wynagrodzeń emigrantów zarobkowych w UK. Z szacunków wynika, że zarobki Polaków pracujących w budownictwie wahają się w granicach 80-110 GBP/dzień, pracowników produkcyjnych: 52-80 GBP, opiekunów osób starszych: 60-80 GBP, pielęgniarek 96-152 GBP. Pracą w UK zainteresowani powinni być specjaliści z branży IT i finansów, gdzie wynagrodzenia wzrosły o 30%.