motoryzacja, mechanik, kontrola jakości, serwis motoryzacyjny, technologie, przemysł motoryzacyjny, elektryk, przemysł, produkcja, inżynier, inżynieria, praca dla inżynieów

Pracownik budowlany - Niemcy - zakwaterowanie darmowe

Persona-Direktservice Sp. z o.o.

Certyfikowana agencja pracy (nr 10965), Persona-Direktservice Sp. z o. o.,
dla swojego partnera - niemieckiej firmy - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref: jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Oferowane wynagrodzenie: od 8 000 PLN

Miejsce pracy:  okolice Drezna, Hamburgu, Frankfurtu nad Menem, Monachium i inne

Obowiązki:

  • Prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw
  • Obsługiwanie maszyn budowlanych
  • Osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej
  • Prace przy rozbiórce budynków i konserwacji
  • Prace przy wykonywaniu zbrojenia i szalowania obiektów

Wymagania:

  • Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia na budowie
  • Sprawność fizyczna
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto

Oferta:

  • Zarobki nawet 10.000 zł na miesiąc na rękę!,
  • Długoterminową, stabilną i legalną pracę przez cały rok (nawet w zimie)!,
  • Bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • Możliwość zjazdów do Polski co 6 tygodni,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • Regularne płatności,
  • Opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Istnieje możliwość zatrudnienia brygad pracowników!

Więcej szczegółów pod nr tel. +48 792 488 288, +48 571 255 502 lub +48 533 105 666.

CV prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ.