Pracownik działu celnego / Absolwent - Transport, Logistyka, Stosunki Międzynarodowe

Gi Group Sp z o.o.

Nie czekaj!

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Chcesz zostać Agentem Celnym i pracować z językami?

Dla naszego Klienta -Agencji Celnej zlokalizowanej w Bielsku-Białej, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU CELNEGO / ABSOLWENT TRANSPORTU, LOGISTYKI, STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr Ref.: KCE/3889/18

Numer referencyjny: KCE/3889/18/jobs.pl
Miejsce pracy: Bielsko-Biała (śląskie)

Obowiązki na stanowisku Pracownika Działu Celnego:

• Uzupełnianie danych księgowych, sprzedażowych, zakupowych do deklaracji INSTRAT,
• Rejestracja dokumentów i opracowywanie rejestrów do rozliczenia VAT,
• Opracowywanie zgłoszeń INSTRAT przy wsparciu Agenta Celnego,
• Kontakt z klientami zagranicznymi,
• Nadzór nad przepływem dokumentacji Klienta.

Od Kandydatów oczekujemy:

• Komunikatywnej znajomości j. angielskiego - pozwalającej na kontakt z zagranicznym Klientem,
• Wykształcenia kierunkowego - Transport, Logistyka, Stosunki Międzynarodowe,
• Znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
• Zdolności analitycznego myślenia,
• Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień celnych.

Nasz Klient oferuje:

• Stabilną i długotrwałą współpracę,
• Umowę o pracę,
• Premię efektywnościową, wakacyjną oraz świąteczną,
• Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych:
- opiekę zdrowotną oraz raz w roku darmowy pakiet
kompleksowych badań,
- bilety do kina, teatru, karnety do ośrodków sportowych,
- kursy językowe (w całości finansowane przez pracodawcę),
- stypendia za wyniki naukowe,
- dla dzieci: kolonie oraz prezenty na święta,
- możliwość skorzystania z kasy zapomogowo - pożyczkowej,
• Pracę w międzynarodowym środowisku,
• Rozwój w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Wyzwania w dynamicznym zespole.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej