Bonus świąteczny, praca w Holandii, oferty pracy, Holandia, wysokie zarobki

Pracownik działu sprzedaży i marketingu

KS Service

Nie czekaj!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy mieszczącej się w Stargardzie, specjalizującej się w sprzedaży hurtowej i dystrybucji mięsa, drobiu i wędlin, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: PDSiM/STAR/092017/jobs.pl
Miejsce pracy: Maszewo (lubuskie)

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało telefoniczne przyjmowanie zamówień od klientów, aktywna sprzedaż towarów handlowych, fakturowanie oraz wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

WYMAGANIA

Szukamy osoby umiejącej pracować w zespole, dokładnej i gotowej do podjęcia pracy w godzinach popołudniowych w niedzielę (16:30-21:30), oraz w tygodniu (13:30 -21:30), a także posiadającej aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie ze stawką godzinową 14 zł brutto, szkolenie przygotowujące do pracy, a także niezbędne narzędzia.

Więcej informacji pod numerami 504862677 lub 506561585