Jobs SA

PL

PLENGE

Pracownik biurowy

KS Service

Data publikacji: 07.12.2017 Do końca oferty:

Pracownik Biurowy

Pracownik biurowy odpowiedzialny jest za koordynowanie i zarządzanie codzienną pracą biura. Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na...

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomienia o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.


Obecnie dla naszego Klienta, firmy mieszczącej się w Stargardzie, specjalizującej się w sprzedaży hurtowej i dystrybucji mięsa, drobiu i wędlin, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy

Numer referencyjny: PDSiM/STAR/092017/jobs.pl
Miejsce pracy: Maszewo (lubuskie)

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało jedynie telefoniczne przyjmowanie zamówień od klientów, aktywna sprzedaż towarów handlowych oraz fakturowanie.

WYMAGANIA

Do zespołu naszego Klienta poszukujemy osoby dyspozycyjnej i elastycznej, która rozpocznie z nami przygodę zawodową w obszarze pracy administracyjnej. Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości fakturowania, wszystkiego nauczymy Cię sami. Jeśli praca z ludźmi nie stanowi dla Ciebie wyzwań i jesteś otwarty na nowe doświadczenie, to ta oferta skierowana jest własnie jest właśnie do Ciebie.


OFERUJEMY

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, to gwarantujemy Ci profesjonalne szkolenie, po którym nabędziesz umiejętności i nowych kompetencji w sprzedaży telefonicznej oraz w fakturowaniu, wynagrodzenie, które Ci zaproponujemy na początek to 14 zł brutto za godzinę, premię uznaniową 300-400 zł netto, elastyczne godziny pracy (praca w godzinach popołudniowych i w niedziele) oraz na początek umowę zlecenie, następnie umowę o pracę.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 504 119 532.

Do usłyszenia!

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:


Praca sezonowa dla młodych w Wielkiej Brytanii


Dzień z życia trenera pracy Doświadczenia zawodowe, dotyczące postrzegania...


10 najlepiej płatnych zawodów w Niemczech w 2017/2018


W Polsce narasta problem braku rąk do pracy


Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej