PLENGE

Pracownik gospodarczy

NOVITA S.A.

NOVITA S.A. jest czołowym producentem włóknin technicznych. Wyroby Spółki wykorzystywane są przez sektor higieny osobistej, przemysłowej, gospodarstw domowych, a także branżę medyczną, obuwniczą, odzieżową, budowlaną, do szeroko rozumianych zastosowań technicznych. Jakość wytwarzanych produktów docenili partnerzy z całego świata.

Mając na uwadze rozwój naszej Spółki, a także przygotowania do uruchomienia nowej linii produkcyjnej dążymy do pozyskania wyszkolonej i kompetentnej kadry oraz stworzenia zgranego, aktywnego zespołu realizującego strategię naszej Spółki.

Postaw na swój rozwój i dołącz do NOVITA S.A.

Numer referencyjny: jobs.pl

Miejsce pracy: Zielona Góra (lubuskie)

Obowiązki:

  • obsługa miejsc składowania odpadów komunalnych i przemysłowych w zakresie utrzymania czystości i uzupełniające sortowanie odpadów,
  • sprzątanie i utrzymanie w czystości dróg wewnętrznych, chodników, parkingów, placów i terenów zielonych,
  • koszenie trawników i usuwanie skoszonej trawy, utrzymanie estetycznego wyglądu żywopłotów poprzez systematyczne ich strzyżenie, utrzymywanie porządku w patiach wewnętrznych
  • i parkingach, usuwanie śniegu oraz lodu z chodników i parkingów, posypywanie piaskiem i solą chodników i parkingów,
  • wykonywanie drobnych prac ślusarskich,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Wymagania:

  • chęć do pracy,
  • mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie miesięczne oraz dodatki,
  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),
  • ubezpieczenie grupowe PZU,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, imprezy kulturalno-oświatowe, paczki dla dzieci),
  • wyjazdy szkoleniowo-integracyjne,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Praca sezonowa dla młodych w Wielkiej Brytanii

Dzień z życia trenera pracy Doświadczenia zawodowe, dotyczące postrzegania...

10 najlepiej płatnych zawodów w Niemczech w 2017/2018

W Polsce narasta problem braku rąk do pracy

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej