motoryzacja, agd, mechanik, kontrola jakości, serwis motoryzacyjny, technologie, przemysł motoryzacyjny, elektryk, przemysł, produkcja, inżynieria,  inżynier

Pracownik linii montażowej

Gi Group Sp z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Numer referencyjny: MONT/W/11.2016/jobs.pl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Zadania:

  • montaż oraz obróbka podzespołów z branży hydrauliki siłowej,
  • praca przy linii produkcyjnej,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • skrupulatność, dokładność,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w grupie,

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe (od 17,10 zł brutto + system premiowy),
  • BEZPŁATNY DOJAZD Z CENTRUM WROCŁAWIA,
  • dofinansowanie posiłków,
  • benefity na atrakcyjnych warunkach (multisport, grupowe ubezpieczenie PZU).