PLENGE

Życie i praca w Holandii

Pracownik Magazynu

MĄCZKA Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Pracownik magazynu bierze odpowiedzialność za wykonywanie czynności związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Przyjmuje oraz...

Mączka Sp. z o.o. jest hurtownią warzyw i owoców. Dostarczamy towary do dużych sieci handlowych zarówno w kraju jak i za granicą.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:małopolskie
Numer referencyjny: MAG/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • Rozładunki dostaw i pakowanie towaru na wysyłki
  • Przemieszczanie towaru wewnątrz magazynu
  • Obsługa urządzeń magazynowych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży owoce i warzywa
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę na pełny etat
  • miłą i przyjazną atmosferę

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ znajdujący się na dole ogłoszenia