branża techniczna, inżynieria, telekomunikacja, elektronika, badania i rozwój technologii, technology, research, programming, electronics

Pracownik magazynu - praca od zaraz

KS Service

Nie czekaj!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w dziedzinie transportu i logistyki we Francji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: MAG/WRO/122017/jobs.pl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

OBOWIĄZKI

  • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
  • składowanie i przechowywanie towaru
  • kompletowanie towaru oraz jego załadunek
  • obsługa wózków widłowych - opcjonalnie

OCZEKIWANIA

  • nie wymagamy doświadczenia w pracach magazynowych
  • najważniejsze to chęć i motywacja do pracy
  • stawiamy także na punktualność i odpowiedzialność
  • uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • stawkę godzinową w wysokości 14 zł brutto oraz atrakcyjne premie miesięczne do 650 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • możliwość wyrobienia bezpłatnych, wewnętrznych uprawnień na wózki widłowe oraz zdobycia doświadczenia

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 71 341 04 14.