PLENGE

Życie i praca w Holandii

Pracownik magazynu - przygotowywanie zamówień

Sherpa International Force Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do jego obowiązków należy kierowanie wózkiem...

Miejsce pracy: Amersfoort, Deurne lub inne (Holandia)
Nr ref.: S/19/jobs.pl

Opis stanowiska

  • zbieranie i kompletowanie zamówień według specyfikacji,
  • załadunek i rozładunek kontenerów,
  • ogólne prace magazynowe,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,

Wymagania

  • komunikatywnej znajomości języka obcego (poziom min. B1),
  • prawa jazdy kat. B
  • jest to dla nas duży plus,
  • doświadczenia w pracach w magazynie,
  • obsługa wózków: EPT, BT lub widłowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • system okresowych podwyżek,
  • dla osób zainteresowanych dłuższą współpracą umowy na czas nieokreślony z gwarancją godzin,
  • organizację wyjazdu; darmowy transport do pracy; zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdów do pracy