Jobs SA

PL

PLENGE

LIDERZY WSPARCIA PRODUKCJI

Pracownik obsługi działu call center

KS Service

Data publikacji: 13.09.2017 Do końca oferty:

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomienia o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv
Agnecja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik obsługi działu call center

Numer referencyjny: PODCC/LB/082017/jobs.pl
Miejsce pracy: Lublin (lubelskie)

ZADANIA

Obecnie szukamy osoby, która będzie odpowiadała za telefoniczną obsługę klientów z Niemiec w zakresie wsparcia w rozwiązywaniu problemów technicznych.

WYMAGANIA

Jesteś studentem, absolwentem lub po prostu szukasz stałego zatrudnienia z dobrymi zarobkami? Wystarczy, że jesteś otwarty, pewny siebie i biegle posługujesz się językiem niemieckim. Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia, wystarczy nam Twój zapał.

OFERUJEMY

Jeśli zasilisz nasze szeregi, zagwarantujemy Ci szkolenie przygotowujące do pracy, a Ty otrzymasz od nas wynagrodzenie w wysokości minimum 4000 zł brutto, umowę o pracę, dodatki do pensji oraz bonusy pozapłacowe.
Czekamy właśnie na Ciebie.

Poleć ofertę pracy: