budownictwo, cieśla, budowlaniec, murarz, konstruktor, inżynier, elektryk, elektromechanik, dekarz, malarz

Pracownik Ogrodnik Holandia

Van Zanten Uitzendburo B.V.

Nie czekaj!

Holenderskie biuro pracy Van Zanten Uitzendbureau dla swojego klienta poszukuje,

osoby na stanowisko pracownik przy projektowaniu ogrodów.

Miejsce pracy: Holandia

Nr ref: jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Praca polega na wykonywaniu czynności  w ogrodzie przy projektowaniu jako pomoc prace ogrodnicze itp.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka holenderskiego bądź angielskiego
  • Minimalnie 1 rok doświadczenia na w/w stanowisku
  • Motywacja do pracy( praca na zewnątrz)

Oferujemy:

  • Możliwość  zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
  • Zapewnienie dojazdu  z zakwaterowania do miejsca pracy
  • Stabilna prace na bardzo długi okres czasu

Aplikacje proszę wysyłać za pomocą APLIKUJ TERAZ

Informacja telefoniczna w języku polskim: 0031 252 672 344.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Access MBA Tour - Warszawa, 7 maj 2018

KARIERA IT w Rzeszowie

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej