Holandia, przemysł, pracownicy przemysłowi, inżynieria, produkcja, pracownicy produkcyjni, praca na produkcji, praca fizyczna, pracownicy fizyczni

Pracownik Produkcji (przy obsłudze maszyn stolarskich oraz lakierniczych)

CLASSEN POL S. A.

wygeneruj cv

Wiodący producent podłóg laminowanych i stolarki drzwiowej

oraz dystrybutor wyrobów  wykończeniowych drewnianych i drewnopochodnych

zatrudni kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: jobs.pl

Miejsce pracy: Zwonowice k. Rybnika (śląskie)

Zadania:

  • praca na linii produkcyjnej przy obsłudze maszyn do produkcji drzwi,
  • ościeżnic a także przy lakierowaniu elementów
  • pakowanie elementów drzwi i ościeżnic
  • dbałość o jakość wykonanych elementów
  • stosowanie się do przepisów i norm,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dokładność, sumienność przy wykonywaniu obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej Firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Więcej informacji pod nr tel: 32-429-21-92

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą 'Aplikuj Teraz'