PLENGE

LIDERZY WSPARCIA PRODUKCJI

Pracownik Produkcji (przy obsłudze maszyn stolarskich oraz lakierniczych)

CLASSEN POL S. A.

Nie czekaj!

wygeneruj cv

Wiodący producent podłóg laminowanych i stolarki drzwiowej

oraz dystrybutor wyrobów  wykończeniowych drewnianych i drewnopochodnych

zatrudni kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: jobs.pl

Miejsce pracy: Zwonowice k. Rybnika (śląskie)

Zadania:

  • praca na linii produkcyjnej przy obsłudze maszyn do produkcji drzwi,
  • ościeżnic a także przy lakierowaniu elementów
  • pakowanie elementów drzwi i ościeżnic
  • dbałość o jakość wykonanych elementów
  • stosowanie się do przepisów i norm,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dokładność, sumienność przy wykonywaniu obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej Firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Więcej informacji pod nr tel: 32-429-21-92

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą 'Aplikuj Teraz'