PLENGE

Życie i praca w Holandii

Pracownik produkcji

Clazing

Nie czekaj!

wygeneruj cv

Clazing

Firma Exportslachterij Clazing z Zevenhuizen -Ubojnia Drobiu

Location: Holandia

Reference code: jobs.pl

Employment form: dowolna forma zatrudnienia

Required education: zawodowe

Required experience: 0-2 lata

Opis stanowiska: prace związane z pakowaniem i wykrawaniem w ubojni drobiu

Wymagania:

Chęć do pracy

Dowód osobisty lub Paszport

konto bankowe

Oferujemy:

*pracę na długi okres czasu

*cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia, bezpośrednio na konto pracownika

*wynagrodzenie zgodne z CAO

*dużą ilość godzin

*transport -dla pracowników z Rotterdamu- (prawo jazdy nie jest wymagane)

*możliwość odpłatnego zakwaterowania oraz ubezpieczenia zdrowotnego

*pomoc przy uzyskaniu holenderskiego numeru podatkowego (BSN / SoFi nummer)

Osoby zainteresowane bądź chcące uzyskać więcej informacji uprzejmie prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres email