oferty pracy, programiści, programista node.js, java script, programista java script

Pracownik produkcji - pakowanie ziół

Sherpa International Force Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Miejsce pracy: Venlo (Holandia)
Nr ref.: S/45/jobs.pl

Opis stanowiska

  • pakowanie krojonych świeżych ziół do małych plastikowych pojemników,
  • kontrola jakości oraz pakowanie do kartonów,

Wymagania

  • podstawowej lub komunikatywnej znajomości języka obcego,
  • prawa jazdy kat. B (jest to dla nas duży plus),
  • doświadczenia (dodatkowy atut),
  • dyspozycyjności do pracy na min. 6 tygodni (od grudnia do połowy stycznia)

Oferujemy

  • dodatkowy bonus za pracę do 22 grudnia (150EUR) i 27 stycznia (100EUR),
  • zniżka na bilet powrotny do Polski,
  • organizację wyjazdu, darmowy transport do pracy, zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów,
  • dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdów do pracy