PLENGE

Pracownik produkcji - praca na 2 zmiany

Gi Group Sp z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Numer referencyjny: TP/PR/2018/jobs.pl
Miejsce pracy: Tychy (śląskie)

Główne obowiązki:

• Montaż elementów części samochodowych.
• Wykonywanie prostych prac manualnych.

Wymagamy:

• Gotowości do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym.
• Sumienności i chęci do pracy.
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Pracę w znanej i stabilnej firmie.
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe plus premie.
• Wypłatę zawsze na czas!
• Możliwość długotrwałego zatrudnienia.
• Karta Multisport.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

KARIERA IT W KRAKOWIE

Efektywny Dział HR w firmie- jak to zrobić?

ABSOLWENT NA RYNKU PRACY JAK ROZPOCZĄĆ KARIERĘ, ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES?

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej