Uber, motoryzacja, praca-w-spedycji, praca-w-logistyce, logistyka

Pracownik produkcji - praca w drukarni

Sherpa International Force Sp. z o.o.

Brygadzista

Brygadzista to pracownik sprawujący  nadzór nad brygadą robotników. Osoba na tym stanowisku zajmuje się organizacją i...

Miejsce pracy: Gilze (Holandia)
Nr ref.: S/46/jobs.pl

Opis stanowiska

  • składanie folderów, ulotek, uzupełnianie braków zamówienia,
  • ręczne pakowanie folderów, prasy,
  • przygotowywanie maszyny produkcyjnej,

Wymagania

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (poziom minimum A2)
  • dyspozycyjności do pracy 2 zmianowej (zdarza się pracować w weekendy),
  • mile widziane prawo jazdy i chęć prowadzenia samochodu służbowego,

Oferujemy

  • system okresowych podwyżek,
  • dla osób zainteresowanych dłuższą współpracą umowy na czas nieokreślony z gwarancją godzin,
  • organizację wyjazdu; darmowy transport do pracy; zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów
  • pracę w przyjaznym zespole
  • dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdów do pracy