PLENGE

Pracownik składu samochodowego

MOSTVA Sp. z o.o.

Podobne oferty pracy

16.07.2018

wygeneruj cv

Centrum Samochodowe MOSTVA Spółka z o. o.

w związku z dalszym dynamicznym rozwojem i uruchomieniem nowego Centrum Logistycznego w Bytomiu zatrudni pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Bytom (śląskie)
Numer referencyjny: PSS/jobs.pl

Główne obowiązki:

czynności związane z obsługą i przygotowaniem fabrycznie nowych samochodów do wysyłki do dealerów, w tym między innymi:

  • przemieszczanie i parkowanie
  • montaż akcesoriów
  • przeglądy
  • odbiór jakościowy

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności manualne
  • dokładność, solidność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • mile widziane wykształcenie zawodowe (w tym o profilu samochodowym: mechanika pojazdowa,  elektromechanika lub podobne), znajomość budowy samochodu

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • system wynagradzania miesięczny oraz premia uzależniona od umiejętności i wyników pracy
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, pakiety rekreacyjno-sportowe, ubezpieczenie na życie, zfśs)
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)

Więcej informacji na temat oferty pracy pod numerami telefonów: 510 959 711 oraz 510 959 712.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV poprzez 'Aplikuj Teraz'

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej