PLENGE

Holandia, praca w Holandii, produkcja, praca na produkcji

Product Manager PAFT / Kierownik produktu

Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.

Oerlikon Balzers jest światowym liderem w zakresie wytwarzania i nanoszenia supertwardych, przeciwzużyciowych powłok PVD. Usługi powlekania świadczone są poprzez sieć ponad stu centrów powlekania w trzydziestu krajach na całym świecie. Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o. jest obecny w Polsce od 2002 roku. Centrala mieści się Polkowicach, oddziały w Tczewie i Kędzierzynie-Koźlu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Polkowice (dolnośląskie), dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
Numer referencyjny: PM/jobs.pl

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie nowych oraz współpraca z istniejącymi klientami z segmentu przetwórstwo tworzyw sztucznych/ odlewanie ciśnieniowe aluminium (PAFT). Wtryskiwanie, narzędziownie, odlewnie ciśnieniowe
  • Doradztwo techniczne i utrzymywanie kontaktów z klientami w segmencie PAFT
  • Współpraca i wspieranie kierowników regionów oraz przedstawicieli techniczno-handlowych w terenie

Wymagania:

  • znajomość branży i rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • wykształcenie techniczne
  • Wiedza z zakresu obróbki plastycznej (dodatkowy atut)
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • pracę w firmie o zasięgu światowym, będącej liderem na rynku
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • możliwość współtworzenia przedsiębiorstwa opartego na najnowocześniejszych technologiach
  • ścieżkę rozwoju zawodowego i awansu
  • ubezpieczenie grupowe PZU

Oferty (list motywacyjny, CV) prosimy kierować:za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

w tytule e-maila podać Rekrutacja PM

termin nadsyłania zgłoszeń upływa: 02.10.2017