budownictwo, cieśla, budowlaniec, murarz, konstruktor, inżynier, elektryk, elektromechanik, dekarz, malarz

Programista SPS M/K

P.I.N. Personal

Nie czekaj!

Dla naszego klienta z branży elektronicznej poszukujemy do pracy w miejscowości Deggendorf na Bawarii, doświadczonych programistów

Numer referencyjny: PRG/jobs.pl
Miejsce pracy: Deggendorf (bawaria)

Opis stanowiska:

  •    Programowanie i konfiguracja sterowników  Sps, przede wszystkim Siemens S7 i TIA Portal
  •    Umiejętność podłączenia automatyki u klienta w domu  i/ za granica
  •    Trening przyszłego użytkownika
  •    Prowadzenie/opracowanie  dokumentacji

Wymagania:

  •   Wykształcenie o profilu  elektro-technicznym
  •   Umiejętność pracy z systemem sterownika SPS i HMI
  •   Znajomość uruchomienia i regulacja techniki
  •   Wymagana znajomość  systemu  automatyki
  •   Prawo jazdy kat.B
  •   Gotowość  do podróży na terenie całej Europy
  •   Dobra znajomość języka niemieckiego
  •   Dobra znajomość języka angielskiego
  •   Mile widziane doświadczenie w automatyzacji

Cechy osobowe:

  •  samodzielny  i odpowiedzialny sposób pracy
  •  umiejętność pracy w grupie
  •  dyspozycyjność
  •  pewny sposób pracy u klientów

 Oferujemy:

  • Pracę w młodym,dynamicznym i zmotywowanym zespole
  • Warunki finansowe do negocjacji