PLENGE

Przedstawiciel handlowy (m/k)

MSF-Vathauer Antriebstechnik GmbH & Co KG

Miejsce pracy: Oborniki (wielkopolskie)

Nr ref: PH/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Twoje obowiązki:

  • odwiedzanie stałych klientów w regularnych odstępach czasu
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • tworzenie indywidualnych ofert po wyjaśnieniach technicznych
  • doradzanie klienta, dbanie o serwis techniczny jak również ścisła współpraca z naszym kierownictwem oddziału handlowego w Niemczech
  • reprezentowanie naszej Firmy na rynku polskim

Twój profil:

  • wykształcenie: elektronik przemysłowy, technik radiowy/telewizyjny lub elektryk
  • zaangażowanie, komunikatywność, zdecydowanie w podejmowaniu decyzji
  • łatwa umiejętność w języku niemieckim lub angielskim

Specjalne szkolenie odbędzie się w Niemczech w Detmold

Cieszymy się o aplikacji tez chętnie przez E- mail w języku niemieckim lub angielskim

     za pomocą '' Aplikuj teraz ''

           Do rąk Pani Karoliny Stolterfoht- Brandyk

           Telefon 0049 5231 6 30 310

MSF-Vathauer Antriebstechnik GmbH & CoKG

 Tel. 0049 5231 6 30 30

Detmold, Stuttgard, Oborniki

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Praca sezonowa dla młodych w Wielkiej Brytanii

Dzień z życia trenera pracy Doświadczenia zawodowe, dotyczące postrzegania...

10 najlepiej płatnych zawodów w Niemczech w 2017/2018

W Polsce narasta problem braku rąk do pracy

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej