PLENGE

Życie i praca w Holandii

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Protek-System Sp. z o.o.

PROTEK-SYSTEM SP. Z O.O. firma z 25-letnim doświadczeniem na rynku, producent najwyższej jakości jednorazowej odzieży ochronnej Kategorii III sprzedawanej na rynkach europejskich oraz największy dystrybutor kombinezonów ochronnych produkcji własnej oraz firmy DuPont poszukuje na stanowisko:

Numer referencyjny: PH/jobs.pl

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie obecnych kontaktów handlowych
  • branie udziału w przetargach
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń u klientów
  • tworzenie analiz rynkowych i raportów
  • udział w targach

Wymagania:

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w terenie
  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych u klienta
  • zdolność prezentacji produktów technicznych oraz doradztwa.
  • zdolność do samodzielnej pracy
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów z branży bhp
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dodatkowo atrakcyjny system premiowy uzależniony o uzyskanego zysku ze sprzedaży.
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz