PLENGE

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w branży edukacyjnej

Wydawnictwo Taktik sp. z o. o.

Wydawnictwo TAKTIK jest międzynarodowym wydawnictwem działającym w branży
edukacyjnej.

Nasz zespół dostarcza i pomaga wdrażać szkołom i przedszkolom nowoczesne rozwiązania i materiały edukacyjne.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie.

Numer referencyjny: PH/jobs.pl.

Opis stanowiska:

  • prezentacja i sprzedaż oferty wydawnictwa w szkołach i przedszkolach

  • obsługa klientów na powierzonym terenie  i budowanie długofalowych relacji

  • wspieranie działań marketingowych (np. udział w targach)

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży edukacyjnej)

  • samodzielność  w działaniu i doskonała organizacja pracy

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • chęć do kształtowania i podnoszenia poziomu systemu oświatowego

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (ew. własną działalność gospodarczą)

  • wynagrodzenie wypłacane terminowo przez cały rok (także w wakacje)

  • niezbędne narzędzie pracy w tym samochód służbowy (także do użytku prywatnego)

  • kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy w firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • możliwość kształtowania rozwoju firmy

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ze zdjęciem i list motywacyjny należy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ

Zastrzegamy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Efektywny Dział HR w firmie- jak to zrobić?

Nowoczesne rozwiązania dla departamentów HR podczas konferencji HR Solutions...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej