PLENGE

Quality Manager (M/F)

Michael Page

Nie czekaj!

Podobne oferty pracy

Our client operates across multiple disciplines with a worldwide presence offering complex technical manufacturing solutions.

Numer referencyjny: 29941/jobs.pl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Opis stanowiska / Job description

As Quality Manager you will oversee quality assurance, health and safety and environmental procedures. As Quality Manager you will work closely with company departments, suppliers and end customers to ensure discipline of standards and expectations are followed.

Wymagania / Requirements

As a Quality Manager you should have: Experience working with quality standards and systems, previous experience in automotive sector is preffered Leadership and team management skills. Client facing experience. Problem solving. Technical manufacturing environment experience.

Oferujemy / Company offers

competitive salary and supportive work environment

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej