PLENGE

Samodzielna(y) Księgowa(y) z umiejętnoścami kontrolingowymi

Michael Page

Nie czekaj!

Dla naszego Klienta, szwajcarskiej firmy beauty, poszukuje samodzielnego specjalisty, nie managera na stanowisko Samodzielnego Księgowego z umiejętnościami kontrolingowymi. Osoba na tym stanowisku będzie dalej samodzielnym/ą księgowym/ą, ale wspierała proces budżetowania i analizach odchyleń dla Managera odpowiedzialnego za Polske.

Numer referencyjny: 30016/jobs.pl
Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Opis stanowiska / Job description

  • Operacyjna praca księgowa w tym samodzielne zmykanie miesiąca/kwartału/roku - dużo procesów jest zautomatyzowanych w systemie SAP
  • Odpowiedzialność za kontakt dla zewnętrznych firm odpowiedzialnych za podatki oraz pay-roll
  • Pomoc dla Managera odpowiedzialnego za Polskę w procesie budżetowania i forecastowania oraz analizy odchyleń
  • Raportowanie sprzedaży oraz P&L
  • Codzienna współpraca z Kontrolerem Finansowym Grupy w j. angielskim
  • Udział we wdrożeniu systemu SAP

Wymagania / Requirements

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość) lub pokrewne
  • Min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym
  • Dobrej znajomości podatków a w szczególności VAT
  • Doświadczenie zdobyte w Big4 będzie atutem
  • Biznes partner od strony finansów dla Managera odpowiedzialnego za Polskę
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającą swobodną komunikacje w mowie i piśmie

Oferujemy / Company offers

  • Praca w rozpoznawalnej firmie o uznanej marce na rynku kosmetycznym
  • Praca w środowisku międzynarodowym o wysokiej kulturze wywodzącej się ze Szwajcarii
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

Poleć ofertę pracy:

Oferty dnia:

Najnowsze publikacje:

Relokacja za pracą - czy to się opłaca?

LIDERZY NA PRZYSZŁOŚĆ

W wakacje najwięcej miejsc pracy czeka w produkcji przemysłowej

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę...

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych...

Pozostałe publikacje:

zobacz więcej